HomeOther Languages ➔ Ukrainian

Безкоштовне SMS масових

Mac Os X Смс програмного забезпечення

Mac Os X Смс програмного забезпечення

MAC Смс програмне забезпечення дозволяє відправляти необмежену текстових повідомлень з комп'ютера Mac до списку контактні телефони за допомогою мобільного телефону і USB-модеми. Ми надаємо різні мобільні повідомлення програмне забезпечення відправляє повідомлення в групі текст з Android мобільних пристроїв, USB модеми та GSM мобільних телефонів.

Смс програмного забезпечення - Професійні

Смс програмного забезпечення - Професійні

Смс програмного забезпечення - Професійні розроблений спеціально для масової розсилки смс з будь-якого комп'ютера, щоб блогу користувача номер мобільного телефону через GSM з використанням як і вікна на основі мобільних телефонів. Простий у використанні інструмент обміну текстовими повідомленнями сприяє швидкій і економічно ефективний спосіб спілкування з клієнтами або співробітниками, ділових клієнтів, службовців, членів сім'ї, друзів та інших розташованих в будь-якій частині world.Software пропонує переваги перед телефонним дзвінкам і по електронній пошті послуги заощаджуючи дорогоцінний час і можливості передачі великої кількості повідомлень в короткий проміжок часу.

Смс програмного забезпечення для мобільних телефонів GSM

Смс програмного забезпечення для мобільних телефонів GSM

Висока надійність і доступна Смс програмного забезпечення створювати і відправляти SMS тисячі з комп'ютера з використанням технології GSM на основі мобільних телефонів. Найбільш зручна програма забезпечує швидкий і ефективний спосіб доставки повідомлення навалом до особі або групі в короткий проміжок часу. Програма полегшує користувачеві легко залишатися на зв'язку з співробітниками, діловими партнерами, клієнтами, членами сім'ї, друзями і т.д., які проживають в будь-якій точці світу.

Смс програмного забезпечення для Windows на основі мобільних телефонів

Смс програмного забезпечення для Windows на основі мобільних телефонів

Інструмент Advance повідомленнями сприяє простий і швидкий спосіб, щоб відправити смс, пов'язані з продуктом реклами, просування послуг, повідомлень про роботу, маркетингові кампанії, сезонні поздоровлення і багато іншого. Кращі СМС-маркетингу утиліта допомагає підприємствам швидко досягти цільових клієнтів і робить їх знають про продукти, послуги і т.д. пропонує мобільне мовлення смс програми підтримки великих Windows Mobile телефонів, включаючи HP IPAQ, HTC, Samsung, Panasonic і інших популярних груп

Смс програмного забезпечення - Мульти USB-модем

Смс програмного забезпечення - Мульти USB-модем

Смс програмного забезпечення для USB-модему дозволяє скласти і направити основну частину кількості текстових повідомлень з комп'ютера за допомогою USB-модема. SMS повідомленнями програмне забезпечення надає можливість підключити декілька номерів з USB модемів з комп'ютером або ноутбуком пристроїв відправляти необмежену SMS текст з ПК. Мобільні текстові повідомлення SMS програми імпорту та телефонні номери з таблиці Excel або текстовий файл. Тепер не потрібно інтернет-з'єднання для відправки кількох номерів текстових повідомлень, просто не використовують смс програмне забезпечення для створення і трансляції SMS групі текст з модемом USB підключеного ПК.

Смс програмного забезпечення (Multi-Device Edition)

Смс програмного забезпечення (Multi-Device Edition)

Смс програмне забезпечення дозволяє спілкуватися з людьми за допомогою радіопередач об'ємних текстових повідомлень через GSM мобільних телефонів пов'язане з комп'ютером. ПК на мобільні текстові повідомлення інструментом маса має можливість посилати тисячі текстових повідомлень через GSM на основі технології пристрою стільникових телефонів без підключення до інтернету. Ви можете підключити декілька номерів мобільних телефонів GSM з комп'ютером для відправки кількох текстових повідомлень одночасно.

Смс програмного забезпечення для мобільних телефонів BlackBerry

Смс програмного забезпечення для мобільних телефонів BlackBerry

Смс Програмне забезпечення для мобільних телефонів BlackBerry полегшує простий і швидкий спосіб, щоб відправити смс, пов'язані з продуктом реклами, просування послуг, повідомлень про роботу, маркетингових кампаній і т.д. Краще SMS маркетинг утиліта допомагає підприємствам швидко досягти цільових клієнтів і робить їх знати про продукти, послуги, пропозиції тощо Мобільні Мережеві SMS програмне забезпечення широко використовується моделях смартфонів Blackberry і забезпечують миттєвий обмін повідомленнями SMS, без будь-якого щомісячна абонентська плата або вартість установки.

Смс програмного забезпечення для мобільних телефонів Android

Смс програмного забезпечення для мобільних телефонів Android

Смс програмного забезпечення для Android технології на основі мобільного телефону зробити Вашу роботу простіше, тому що забезпечують швидкий спосіб відправити смс, пов'язані з продуктом реклами, просування послуг, повідомлень про роботу, маркетингових кампаній тощо англійською мовою, а також не-Англійська (Unicode) символи. Мобільний SMS програмне забезпечення широко використовується технологія Android смартфона на базі моделей основному в тому числі HTC, Samsung, Sony Ericsson, LG, Motorola, MicroMax і забезпечують миттєвий обмін повідомленнями SMS, без будь-якого щомісячна абонентська плата або вартість установки.

Pocket PC програмне забезпечення для мобільних Смс

Pocket PC програмне забезпечення для мобільних Смс

Проста у використанні мобільний повідомлень програмного забезпечення полегшує користувачеві створювати і відправляти SMS групи безпосередньо з вікна на основі Pocket PC / PDA для блогу користувача мобільних телефонів у короткий термін часу. Програма забезпечує високу простий і розумний спосіб транслювати персоналізувати SMS або бізнес в будь-якій точці світу. Швидке і просте у використанні рішення текстових повідомлень полегшує користувачам з легкістю підтримувати зв'язок з друзями, родичами, членами сім'ї, коледжів і т.д. підписані на будь-які мобільні мережі обслуговування (національних / міжнародних).