HomeOther Languages ➔ Turkish

Ücretsiz Toplu SMS

Mac Os X Toplu SMS Yazılım

Mac Os X Toplu SMS Yazılım

MAC Toplu SMS yazılımı cep telefonu ve USB modemler ile iletişim numaralarını listesine Mac bilgisayarınızdan sınırsız kısa mesaj göndermek için yardımcı olur. Biz android cep, USB modemler ve GSM cep telefonlarından grup kısa mesaj gönderir için farklı mobil mesajlaşma yazılımı sağlar.

Toplu SMS Yazılım - Profesyonel

Toplu SMS Yazılım - Profesyonel

Toplu SMS Yazılım - Profesyonel GSM ve Windows tabanlı cep telefonları her ikisini de kullanarak ile kullanıcı `ın cep telefonu numarası herhangi bir PC'den toplu sms göndermek için özel olarak tasarlanmış. Kolay kullanımlı metin mesajlaşma aracı telefonla aramaları ve e-posta üzerinden avantajı sunuyor müşteriler veya çalışanların, iş istemciler, ofis çalışanları, aile üyeleri, arkadaşlar ve world.Software herhangi bir yer başkalarıyla iletişim hızlı ve maliyet-etkin bir şekilde kolaylaştırır değerli zaman ve kısa bir sürede mesaj çok sayıda gönderme yeteneği kaydederek hizmetleri.

GSM Cep Telefonları için Toplu SMS Yazılım

GSM Cep Telefonları için Toplu SMS Yazılım

Son derece güvenilir ve uygun fiyatlı toplu sms yazılımı oluşturmak ve cep telefonu tabanlı kullanımı GSM teknolojisi ile bilgisayarınızdan SMS binlerce gönderin. En uygun programı zaman kısa sürede bireysel ya da grup toplu mesajları iletmek için hızlı ve verimli bir şekilde sağlar. Program kolay çalışanları, iş ortakları, müşteriler, aile üyeleri, arkadaşlar dünyanın herhangi bir yerinde ikamet eden vb ile bağlı kalmak için kullanıcı kolaylaştırır.

Windows tabanlı Cep Telefonları için Toplu SMS Yazılım

Windows tabanlı Cep Telefonları için Toplu SMS Yazılım

Gelişmiş mesajlaşma aracı hizmetleri, iş ilanı, pazarlama kampanyaları, mevsimsel tebrik ve daha teşvik, ürün reklam ile ilgili sms göndermek kolay ve hızlı bir şekilde kolaylaştırır. En iyi sms pazarlama yardımcı programını hızlı bir şekilde hedef müşterilerine ulaşmak için işletmelere yardımcı olur ve ürünler, hizmetler hakkında onları haberdar yapar, HP iPAQ, HTC, Samsung, Panasonic ve diğer popüler gruplarından da dahil olmak üzere vb Mobil sms yayın yazılım desteği önemli Windows cep telefonları sunuyor.

Toplu SMS Yazılım - Çoklu USB Modem

Toplu SMS Yazılım - Çoklu USB Modem

USB Modem için Toplu SMS Yazılım USB modem kullanarak bilgisayarınızdan metin mesajları toplu sayısı oluşturmak ve göndermenizi sağlar. SMS mesajlaşma yazılımı PC'den sınırsız metin SMS göndermek için veya dizüstü bilgisayarınız cihazı ile USB modemler birden çok numara bağlamak için tesis sağlar. Excel tablo veya metin dosyasından Mobil metin mesajlaşma programı ithalat SMS ve telefon numaraları. Şimdi kısa mesajları birden çok numara göndermek için internet bağlantısı gerek, sadece USB modem bağlı bilgisayar grup metin SMS oluşturmak ve yayınlamak için toplu SMS yazılımı kullanın.

Toplu SMS Yazılım (Multi-Device Edition)

Toplu SMS Yazılım (Multi-Device Edition)

Toplu SMS Yazılım bilgisayara bağlı GSM cep telefonları üzerinden yayın toplu kısa mesaj ile insanlarla iletişim kurmasını sağlar. Mobil toplu metin mesajlaşma aracı PC internet bağlantısı olmadan GSM teknolojisi tabanlı cep telefonları cihaz üzerinden kısa mesaj binlerce gönderme yeteneği vardır. Aynı anda birden fazla kısa mesaj göndermek için bilgisayar ile GSM cep birden çok numara bağlayabilirsiniz.

BlackBerry Cep Telefonları için Toplu SMS Yazılım

BlackBerry Cep Telefonları için Toplu SMS Yazılım

BlackBerry Cep Telefonları için Toplu SMS Yazılım, hızlı hedef müşterilerine ulaşmak için işletmelere yardımcı olur ve ürünler, hizmetler hakkında onları haberdar yapar hizmetleri, iş ilanı, pazarlama kampanyaları vb En sms pazarlama yardımcı programını teşvik, ürün reklam ile ilgili sms göndermek kolay ve hızlı bir şekilde kolaylaştırır teklifler vb Mobil sms yayın yazılım desteği halk Blackberry Smartphone modelleri kullanılan ve herhangi bir aylık abonelik ücreti veya kurulum maliyeti olmadan anında SMS mesajlaşma çözümü sağlar.

Android Cep Telefonu için Toplu SMS Yazılım

Android Cep Telefonu için Toplu SMS Yazılım

Kolay İngilizce vb ürün reklamı ile ilgili sms, teşvik hizmetleri, iş uyarıları, pazarlama kampanyaları göndermek için hızlı sağlamak gibi işinizi yapmak teknolojisine dayalı Android cep telefonları için Toplu SMS Yazılım yanı sıra İngilizce olmayan (Unicode) karakter olarak. Mobil sms yazılım desteği yaygın olarak kullanılan Android teknoloji HTC smartphone modelleri de dahil olmak üzere, esaslı başta Samsung, Sony Ericsson, LG, Motorola, MicroMax ve herhangi bir aylık abonelik ücreti veya maliyet olmadan anında SMS mesajlaşma çözümü sağlamak kurulum.

Mobil Toplu SMS Yazılım Pocket PC

Mobil Toplu SMS Yazılım Pocket PC

Kolay kullanımlı mobil mesajlaşma yazılımı doğrudan Windows tabanlı Pocket PC / kısa bekleme süresi kullanıcı `ın cep telefonlarına PDA grup sms oluşturmak ve göndermek için kullanıcı kolaylaştırır. Programı dünyanın herhangi bir yerinde kişiselleştirmek veya iş sms yayın için son derece basit ve akıllı bir yol sağlar. Hızlı ve kullanımı kolay metin mesajlaşma çözüm kolayca herhangi bir mobil servis ağı (ulusal / uluslararası) abone arkadaşlarınız, akraba, aile üyeleri, kolej vb ile temas tutmak için kullanıcılar kolaylaştırır.