HomeOther Languages ➔ Latvian

Bezmaksas Bulk SMS

Mac OS X Bulk SMS Software

Mac OS X Bulk SMS Software

MAC Bulk SMS programmatūra ļauj jums nosūtīt neierobežotu īsziņas no jūsu Mac datora uz saraksta kontaktu skaitu, kas izmanto mobilo telefonu un USB modemi. Mēs piedāvājam dažādus mobilo ziņojumapmaiņas programmatūru, lai sūta grupas īsziņas no android mobilo, USB modemu un GSM mobilajiem telefoniem.

Bulk SMS Software - Professional

Bulk SMS Software - Professional

Bulk SMS programmatūra - profesionālā īpaši izstrādāts, lai nosūtītu masu sms no jebkura datora uz lietotāja `s mobilā tālruņa numuru, izmantojot, izmantojot gan GSM, gan Windows balstītas mobilo telefonu. Easy-to-izmantot teksta ziņojumapmaiņas rīks atvieglo ātru un izmaksu ziņā efektīvu veidu saziņu ar klientiem vai darbiniekiem, biznesa klientiem, biroja darbiniekiem, ģimenes locekļiem, draugiem un citiem, kas atrodas jebkurā daļā world.Software piedāvā priekšrocības salīdzinājumā ar telefona zvaniem un pasta vēstuļu sūtīšanas pakalpojumi, ietaupot dārgo laiku un iespēju nosūtīt lielu ziņu skaitu īsā laika posmā.

Bulk SMS Software GSM Mobilie telefoni

Bulk SMS Software GSM Mobilie telefoni

Ļoti uzticamu un pieejamu beztaras sms programmatūru sacerēt un nosūtīt tūkstošiem SMS no datora ar izmantošanu GSM tehnoloģijām balstītu mobilajiem telefoniem. Ērtākais programma nodrošina ātru un efektīvu veidu, kā piegādāt lielāko daļu ziņojumus uz personu vai grupu, kas īsā laika posmā. Programma atvieglo lietotājam viegli palikt savienotas ar darbiniekiem, biznesa partneriem, klientiem, ģimenes locekļiem, draugiem utt dzīvo visā pasaulē.

Bulk SMS Software Windows balstās mobilajiem telefoniem

Bulk SMS Software Windows balstās mobilajiem telefoniem

Avansa ziņojumapmaiņas rīks atvieglo vieglu un ātru veidu, lai nosūtītu sms, kas saistīti ar produkta reklāma, veicinot pakalpojumu, darba brīdinājumus, mārketinga kampaņas, sezonas apsveikumi un vairāk. Labākais sms mārketings lietderība palīdz uzņēmumiem ātri sasniegt mērķa klientiem un liek viņiem apzināties par produktiem, pakalpojumiem, piedāvā utt mobilo sms apraides programmatūra atbalsta lielākajām Windows mobilos tālruņus, ieskaitot HP iPAQ, HTC, Samsung, Panasonic un citi populāri joslās

Bulk SMS Software - Multi USB Modem

Bulk SMS Software - Multi USB Modem

Bulk SMS Software USB Modem ļauj rakstīt un nosūtīt beztaras skaitu īsziņas no datora, izmantojot USB modemu. SMS ziņojumapmaiņas programmatūra nodrošina iespēju pieslēgt vairākus numurus USB modemu ar datoru vai klēpjdatoru ierīci sūtīt neierobežotu teksta SMS no datora. Mobilo teksta ziņojumapmaiņas programmas importa SMS un tālruņu numurus no Excel izklājlapu vai teksta failu. Tagad nav interneta pieslēgums nepieciešams nosūtīt vairākus numurus, īsziņas, vienkārši izmantot beztaras SMS programmatūru, lai izveidotu un pārraidīt grupas teksta īsziņu no USB modemu savienots datoru.

Bulk SMS Software (Multi-Device Edition)

Bulk SMS Software (Multi-Device Edition)

Bulk SMS Software ļauj jums sazināties ar cilvēkiem ar apraides beztaras īsziņas, izmantojot GSM mobilo telefonu savienots ar datoru. PC uz mobilo lielāko daļu teksta ziņojumapmaiņas rīks ir iespēja nosūtīt tūkstošiem īsziņas, izmantojot GSM tehnoloģijām balstītu mobilo tālruņu ierīces, bez interneta pieslēguma. Jūs varat savienot vairākus numurus GSM mobilo sakaru ar datoru, lai nosūtītu vairākas īsziņas vienlaikus.

Bulk SMS Software BlackBerry mobilajiem telefoniem

Bulk SMS Software BlackBerry mobilajiem telefoniem

Beztaras SMS programmatūru BlackBerry mobilajiem telefoniem atvieglo vieglu un ātru veidu, lai nosūtītu sms, kas saistīti ar produkta reklāma, veicinot pakalpojumu, darba brīdinājumus, mārketinga kampaņas uc Labākā sms tirdzniecības lietderība palīdz uzņēmumiem ātri sasniegt mērķa klientiem un liek viņiem apzināties par produktiem, pakalpojumiem, piedāvājumi utt Mobilo sms apraides programmatūras atbalstu tautā lieto BlackBerry viedtālrunis modeļiem un sniegt tūlītēju SMS ziņojumapmaiņas risinājums bez ikmēneša abonēšanas maksu vai uzstādīšanas izmaksas.

Bulk SMS Software Android mobilo tālruni

Bulk SMS Software Android mobilo tālruni

Beztaras SMS programmatūru Android tehnoloģijām balstītu mobilo telefonu padarīt jūsu darbu vieglāku, kā nodrošināt ātru veidu, lai nosūtītu sms, kas saistīti ar produkta reklāma, veicinot pakalpojumu, darba brīdinājumus, mārketinga kampaņas utt angļu valodā, kā arī ne-angļu valodā (Unicode) rakstzīmes. Mobilo sms programmatūras atbalstu tautā izmanto Android tehnoloģijām balstītu viedtālrunis modeļi galvenokārt ieskaitot HTC, Samsung, Sony Ericsson, LG, Motorola, Micromax un sniegt tūlītēju SMS ziņojumapmaiņas risinājums bez ikmēneša abonēšanas maksu vai uzstādīšanas izmaksas.

Pocket PC uz mobilo Bulk SMS Software

Pocket PC uz mobilo Bulk SMS Software

Easy-to-izmantot mobilo ziņojumapmaiņas programmatūra atvieglo lietotājam izveidot un sūtīt grupu sms tieši no logiem, pamatojoties Pocket PC / PDA ar lietotāja `s mobilajiem telefoniem īsā laika ilgums. Programma nodrošina ļoti vienkāršu un gudrs veids, kā pārraidīt personalizēt vai biznesa sms jebkur pasaulē. Ātri un viegli izmantot teksta ziņojumapmaiņas risinājums atvieglo lietotājiem viegli uzturēt kontaktus ar saviem draugiem, radiem, ģimenes locekļiem, koledžām utt, parakstījušies uz jebkuru mobilo pakalpojumu tīklā (nacionālā / starptautiskā).