HomeOther Languages ➔ Estonian

Tasuta Bulk SMS

Mac OS X Bulk SMS tarkvara

Mac OS X Bulk SMS tarkvara

MAC Bulk SMS tarkvara aitab teil saata piiramatu tekstsõnumeid oma Mac arvuti nimekirja kontakt numbrid kasutades mobiiltelefoni ja USB modemid. Pakume erinevaid Mobiili tarkvara saadab rühma tekstisõnumeid Android mobiiltelefoni, USB modemid ja GSM mobiiltelefonidesse.

Bulk SMS tarkvara - Professional

Bulk SMS tarkvara - Professional

Väga usaldusväärne ja taskukohane lahtiselt SMS tarkvara koostada ja saata tuhandeid SMS arvutist, kasutades GSM tehnoloogial põhinev mobiiltelefonid. Mugav programm annab kiire ja tõhus viis edasi lahtiselt sõnumeid isiku või grupi lühikese aja jooksul. Programm võimaldab kasutajal kergesti sidet töötajate, äripartnerite, klientide, pereliikmed, sõbrad jne elavate kõikjal maailmas.

Bulk SMS tarkvara GSM mobiiltelefonid

Bulk SMS tarkvara GSM mobiiltelefonid

Väga usaldusväärne ja taskukohane lahtiselt SMS tarkvara koostada ja saata tuhandeid SMS arvutist, kasutades GSM tehnoloogial põhinev mobiiltelefonid. Kõige mugavam programm annab kiire ja tõhus viis pakkuda lahtiselt sõnumeid üksikisiku või rühma lühikese ajavahemiku jooksul. Programm võimaldab kasutajal kergesti jääda ühendatud koos töötajate, äripartnerite, klientide, pereliikmed, sõbrad jne elavate kõikjal maailmas.

Bulk SMS tarkvara Windows põhine Mobiiltelefonid

Bulk SMS tarkvara Windows põhine Mobiiltelefonid

Tugev ja mitmekülgne tekstisõnumit tarkvara, mille eesmärk Kirjuta mass sms standalone / sülearvuti mobiiltelefoni, samal ajal kasutaja poolt läbi Windows ühilduv Pocket PC mobiiltelefonid. Lõpeta Mobiili lahendus võimaldab teil kiiresti eetrisse suures mahus riiklike ja rahvusvaheliste SMS nõudmata Interneti-lüüsi.

Bulk SMS tarkvara - Multi modem USB

Bulk SMS tarkvara - Multi modem USB

Bulk SMS tarkvara USB Modem võimaldab koostada ja saata tekstsõnumeid lahtiselt arv arvutiga USB modem. SMS tarkvara pakub võimalus ühendada mitu USB modemid numbrid arvuti või sülearvuti seade saata piiramatu teksti SMS arvutist. Mobile SMS tekstisõnumid programmi ja import Exceli tabelit telefoninumbrit või tekstifaili. Nüüd ei ole vaja internetiühendust saata mitu numbrit tekstisõnumeid, lihtsalt kasutada lahtiselt SMS tarkvara, et luua ja jagada SMS-USB modem ühendatud PC grupp.

Bulk SMS tarkvara (Multi-seade Edition)

Bulk SMS tarkvara (Multi-seade Edition)

Bulk SMS tarkvara võimaldab teil suhelda inimestega ringhäälinguorganisatsioonide lahtiselt tekstisõnumite kaudu GSM mobiiltelefon arvutiga ühendatud. PC mobiil lahtiselt Sõnumid näitaja teksti on võimalus saata tuhandeid tekstisõnumite kaudu GSM tehnoloogial põhinev mobiiltelefone seade ilma internetiühendus. Võite ühendada mitu GSM numbrid arvutisse saata tekstisõnumeid korraga.

Bulk SMS tarkvara Blackberry mobiiltelefonid

Bulk SMS tarkvara Blackberry mobiiltelefonid

Bulk SMS tarkvara BlackBerry Mobiiltelefonid hõlbustab lihtne ja kiire viis saada sms seotud toote reklaamimise, edendamise teenuseid, töö teateid, turunduskampaaniad jms Parim SMS turundus kasulikkust aitab ettevõtteid kiirkorras sihtrühma kliendid ja muudab nad teadlikud toodete, teenuste, abipakkumisi jne mobiiltelefoni sms ringhäälingu tarkvara kasutatakse tavaliselt Blackberry nutitelefoni mudelid ja anda vahetu SMS lahendust ilma igakuist märkimistasu või paigaldamise kulud.

Bulk SMS tarkvara valada telefoni kaasaskantav Android

Bulk SMS tarkvara valada telefoni kaasaskantav Android

Bulk SMS tarkvara Android mobiiltelefonid tehnoloogial põhinev töö lihtsamaks kui pakkuda kiiret saata sms seotud toote reklaamimise, edendamise teenuseid, töö teateid, turunduskampaaniad jne English samuti mitte-inglise (Unicode). Mobiilne sms tarkvara abi levinumaid Android tehnoloogial põhinev, sealhulgas HTC nutitelefoni mudelid peamiselt, Samsung, Sony Ericsson, LG, Motorola, micromax ja anda vahetu SMS lahendust ilma igakuist märkimistasu või kulude paigaldus.

Pocket PC en vrac logiciel Mobile SMS

Pocket PC en vrac logiciel Mobile SMS

Bulk Sõnumid programm on väga kasulik spetsialistid, kes on sagedased reisijad ja tahavad suhelda oma kliente lihtsaim ja kiireim viis. Sms mobiiltelefoni saade tööriist võimaldab instant viis jõuda sihtrühmani saates tekstisõnumeid, vajamata internetiühendust. Võimas kasuliku hetkega lahtiselt sms valitud või suure hulga grupp paar klõpsu ja aitab saada kiire reageerimine ja säästa väärtuslikku aega tehes kontakte inimestega.